Influencer Ajansı

Influencer Marketing Ajansı

TEM Agency Influencer Ajansı
TEM Agency Influencer Ajansı

Influencer marketing, ürünlerin ya da markaların reklam ağıdır. Günümüzde en çok kullanılan sosyal ağlar üzerinden hedeflenen bir kitleye ulaşmak adına kurulmuş bir düzendir. Marketing ağı influencerlar üzerinden yürütülmektedir yani toplumun güvenini kazanmış kişilerin alışveriş becerilerini değişme potansiyeli taşıyan kişilerdir. Marketin günü belirli kuramlar almaktadır bunlar : sosyal erişim, orijinal içerik, tüketici güvenidir. Yani sosyal medya üzerinden influencerlar binlerce kişiye ulaşabilir, orijinal etkileyici ve pazarlama odaklı içerikler üretirler, takipçileri onların fikirlerini ve önerilerini dikkate alır.

TEM Agency ekibi olarak Influencer Marketing hizmetimiz ile markaların TV, gazete, internet gibi ağlardan reklam üzerine ulaşılamayan kitlelerle kolay bir şekilde etkileşim kuruyoruz. Tem Agency kapsamında bir çok influencerla  anlaşabilirsiniz size reklamınız için birçok kuralı gözden geçirerek uygun alt yapıyı sağlıyoruz. Analizler yapıyor, reklamınız için hedeflediğiniz kitleyi kıvama getiriyoruz. Doğru fenomen seçimimiz ile büyük kitlelere hitap edebilir, internet üzerinde görünürlüğünüzü arttırabilirsiniz.

Influencer pazarlamasında 4 aşamada ilerliyoruz

1-Erişim: hedef kitleniz markanızı tanımıyorsa size güvenmez işte burada kitlenize doğru yoldan ulaşım çok önemlidir. Burada geleneksel reklam yöntemleri işe yaramaz. Influencerların halkın gözünde bir güvenirliliği olduğu için önerilerini dikkate alırlar. Sizi uygun hedef kitle ile etkileştiriyoruz.

2- Eylem: pazarlama için gerçek hayattan senaryolarla uygun probleme çözüm bulurcasına bir eylem planı yapıyoruz. Plan şudur: Influencerlar ürünü kullanır ve takipçi kitleden yorum yapmalarını isterler, kitle herhangi bir yönlendirme olmadan ürünle ilgili gerçek düşüncelerini belirtir.

3- Dönüşüm: Takipçileri potansiyel müşteri haline dönüştürüyoruz. Tüketiciden tüketiciye yada kulaktan kulağa bir etki oluşturuyoruz. Anlık kullanılacak ürünler ya da ürünü takip edenlere belirli süre zarfında verilen indirimler tüketicinin ürüne olan heyecanını arttırıyor biz size bu heyecanı taze tutmak için yardımcı oluyoruz.

4- Etkileşim: Etki alanınızı arttırıp hitap ettiğiniz kitleyi sizin en sadık müşteriniz yapıyoruz. Bu sadakat tüketicinin influencerın ne kadar güvenilir olduğuna ya da ne kadar samimi olduğuna bağlıdır.

Neden TEM Agency?

  • Uygun hedef kitleyi ayağınıza getiriyoruz.
  • Ürünle kitle arasında müthiş etkileşim kuruyoruz.
  • Analiz yaparak çalışıyoruz, yaş gruplarını önemsiyoruz.
  • Doğru fenomeni sizin için yaptığımız analiz sonuçları yardımıyla seçiyoruz.
  • Doğru sosyal ağı seçerek seçimin sonucunda istediğini kitleye ulaşıyoruz.

Influencer listemize göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Teklif almak için tıklayınız.

Influencer Pazarlama Ajansı